Barvení vlasů Liberec

Hledáte více než jen obyčejnou barvu vlasů?
Ať už máte vlasy krátké, dlouhé, kudrnaté, nebo rovné, můžete barvou vlasů vyjádřit své pocity a přizpůsobit vzhled, který bude pro Vás tím pravým. Ve vlasech se dají vytvořit barevné škály intenzivní, přírodní, tmavé i světlé.
Barva se také dotýká vlasové módy a má rozhodující roli. Může být považována za "vzkaz půvabu", který je založený na komunikaci, harmonii, svádění. Barva vlasů zdůrazňuje šťastnost, něžnost, styl, sebejistotu, třídu každé ženy, proto také barva vlasů je základ, je to projekt krásy a je podstatná s tónem pletí a očí. Barvy jsou elektromagnetické vlny, viditelné spektrum slunečního světla. Neovlivňují jenom naše vnímání, ale také uvolňují léčivou sílu která na nás působí.

Barvení vlasů - Studio Glamour Liberec

Pokud vás omrzela vaše přírodní barva, nebo pokud máte barvené vlasy, ale cítíte, že už to potřebuje změnu, nebojte se a pojďte do toho.
V našem kadeřnickém salonu Glamour používáme k barvení vlasů jen nejkvalitnější vlasové přípravky. Jde o profesionální vlasové přípravky značky Framesi, které vlasy nepoškozují a zajišťují co nejzdravější a nejpřirozenější vzhled. Přípravky Framesi je také možné v našem studiu zakoupit pro domácí použití.
Samozřejmě jsme v našem kadeřnictví připraveni vyhovět i náročnějším požadavkům na výrazné a odvážné barevné kreace.

Barvení vlasů Barvení vlasů Barvení vlasů
Na Vaši návštěvu se srdečně těší tým STUDIA GLAMOUR!
Studio Glamour najdete v Liberci, hned vedle radnice. Kontaktujte nás.

Služby Studia Glamour Liberec: