Kosmetika Liberec

Vdechněte Vaší pleti novou chuť do života!
Pomocí kvalitního kosmetického ošetření můžete příznivě ovlivnit stav Vaší pleti. Na kosmetiku do salónu se doporučuje chodit pravidelně, zpravidla jednou měsíčně, aby Vaše pokožka byla stále zdravá a svěží. Před ošetřením naše kosmetička nejprve zjistí momentální stav Vaší pleti. Podle stavu pokožky Vám v salónu provede odborné kosmetické ošetření profesionální kosmetikou. Pleť Vám pečlivě hloubkově vyčistí, promasíruje a použije vhodnou ošetřující kosmetiku odpovídající Vašemu typu pokožky.
Následně Vám doporučí správný způsob péče pro domácí kosmetické ošetření, aby Vaše pokožka byla neustále v dobré kondici. Nesprávnou domácí péčí o pleť může Váš obličej snadno ztratit svěžest, krásu a rozjasněnost. V neposlední řadě se objevují různé dermatologické problémy jako je akné, suchá nebo mastná pokožka.

Kosmetika - Studio Glamour Liberec

Naše stylové studium Vám nabízí kompletní kosmetické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími kosmetickými produkty. 
V našem studiu se setkáte nejen s profesionálními službami spojenými s odborným poradenstvím vysoce kvalifikovaných odborníků, ale také s příjemným prostředím. 
Profesionálně vyškolený personál se kompletně postará o Váš nový vzhled.
Pracujeme s přírodní Francouzskou kosmetikou GERnétic. Veškeré výrobky této značky je u nás možno také zakoupit.

Kosmetika Liberec Kosmetika Liberec Kosmetika Liberec
Na Vaši návštěvu se srdečně těší tým STUDIA GLAMOUR!
Studio Glamour najdete v Liberci, hned vedle radnice. Kontaktujte nás.

Služby Studia Glamour Liberec: