Proměna vizáže Liberec

Máte pocit, že by vaše vlasy potřebovaly nový střih i barvu?
Nejste si jistá líčením? 
Nemůžete se rozhodnout, zda změnit svou vizáž a jaký typ proměny by pro vás byl nejvhodnější?
Přijďte k nám a my vám poradíme.

Proměna vizáže - Studio Glamour Liberec

VY CHCETE,

MY UMÍME!    

Každá žena čas od času zatouží po nějaké změně vzhledu, ale většinou své myšlenky zapudí v zárodku a to ať je důvodem nedostatek času, nebo nápadu a nebo jen neví, jak do toho. A právě z těchto a i jiných důvodů náš tým přichází s nápadem Vám trochu pomoci.

Pokud chcete změnu,

my ji umíme realizovat!

Přemýšleli jste o jiném účesu, ale nemáte odvahu? Zvažovali jste jiný make-up, ale nejste si jisti jaký a zda by Vám slušel a nebo hledáte správnou volbu laku na nehty či druh a vzhled nehtu? No a právě pro Vás jsme připravili PROGRAM PROMĚNA. Vy řeknete nápad a my pomůžeme nebo poradíme k jeho realizaci. Není to jen služba pro dámy, i muži jsou u nás vítáni. I Vám máme co nabídnout.
Přejete si změnu i v oblékání? I tu je u nás možné realizovat díky spolupráci se sousedícím butikem Tasmany Fashion. Jaké by to asi bylo změnit úplně vše a to včetně oblečení, tedy začít vlasy přes make-up, nehty a dovršit to změnou oblečení-toto je KOMPLETNÍ PROMĚNA, kterou Vám nabízíme a která je možná Vaším nikdy nevyřčeným přáním. Co tedy následuje?
 
Je to prosté: Zavolejte na naše telefonní číslo, domluvte si schůzku pro akci "PROMĚNA" a při osobní konzultaci s našimi odborníky si nechte v příjemném prostředí a u dobré kávy či čaje našeho studia poradit. Tato konzultace je službou pro vás a tedy samozřejmě zcela zdarma.
Proměna vizáže Liberec Proměna vizáže Liberec Proměna vizáže
Na Vaši návštěvu se srdečně těší tým STUDIA GLAMOUR!
Studio Glamour najdete v Liberci, hned vedle radnice. Kontaktujte nás.

Služby Studia Glamour Liberec: